שמפו ומרכך קרליין 10 יותר רכות, יותר ברק.

שמפו ומרכך קרליין 10 יותר רכות, יותר ברק.

סדרת מוצרים המבוססת על טכנולגיית Protein Silk System הייחודית העוטפת את שיערך ברכות, לחות והזנה יוצאי דופן. נוסחא מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת, מועשרת בקומפלקס ויטמינים המחזקים את שיערך, מגינים עליו מפני נזקי יובש ומשיבים לו ברק וזוהר. סיליקונים עדינים וחומרי לחות מחליקים את שיערך ומעניקים לו יכולת סירוק ועיצוב קלים ללא נזק לשיער. התוצאה – טיפול מושלם בכל חפיפה!

שמפו ומרכך לשיער רגיל

שמפו ומרכך לשיער רגיל

למגע מיידי של רכות  לשיער בריא ומלא ברק

נוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת עם טכנולוגיית פרוטאין משי המעניקה לשיערך לחות, הזנה ורכות יוצאי דופן. מועשר בוויטמינים E , C וקומפלקס B המחזקים את שיערך ומגינים עליו מפני יובש. סיליקונים עדינים מונעים את השפעת הלחות באוויר (FRIZZ), מחליקים ומעניקים לך יכולת סירוק ועיצוב קלים ללא נזק לשיער.

התוצאה:
שיערך מקרין ברק זוהר, רך ונעים למגע, קל לסירוק ועיצוב.


שמפו ומרכך לשיער יבש

שמפו ומרכך לשיער יבש

למגע מיידי של רכות לחות, הזנה וברק

נוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת עם טכנולוגיית פרוטאין משי מעניקה לשיערך לחות, הזנה ורכות יוצאי דופן. מועשר בוויטמינים E , C ו- קומפלקס B המחזקים את שיערך, מגינים עליו מפני נזקי יובש ומשיבים ברק. סיליקונים עדינים מונעים את השפעת הלחות באוויר (FRIZZ), מחליקים ומעניקים לך יכולת סירוק ועיצוב קלים ללא נזק לשיער.

התוצאה:
שיערך עטוף בלחות, רך ונעים למגע, קל לסירוק ועיצוב ומקרין ברק זוהר.


שמפו ומרכך לשיער צבוע

שמפו ומרכך לשיער צבוע

למגע מיידי של רכות גוון עשיר ומלא ברק
מכיל מסנני קרינה

נוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת עם טכנולוגיית פרוטאין משי המעניקה לשיערך לחות, הזנה ורכות יוצאי דופן. מועשר בוויטמינים E , C ו- קומפלקס B המחזקים את שיערך ומגינים עליו מפני נזקי יובש וצביעה. סיליקונים עדינים מונעים את השפעת הלחות באוויר (FRIZZ), מחליקים ומעניקים לך יכולת סירוק ועיצוב קלים ללא נזק לשיער. מכיל מסנני קרינה ומייצבי צבע המחזירים את הברק לשיער, מונעים דהייתו בשמש ומשמרים את הגוון לאורך זמן.

התוצאה:
שיערך שומר על הצבע לאורך זמן,מקרין ברק זוהר, רך ונעים למגע, קל לסירוק ועיצוב.


שמפו ומרכך לשיער מתולתל

שמפו ומרכך לשיער מתולתל

למגע מיידי של רכות ולעיצוב תלתלים מושלמים

נוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת עם טכנולוגיית פרוטאין משי המעניקה לשיערך לחות, הזנה ורכות יוצאי דופן. מועשר בוויטמינים E , C ו- קומפלקס B המחזקים את שיערך ושומרים על בריאותו. סיליקונים עדינים מונעים את את השפעת הלחות באוויר,(FRIZZ) מעצבים תלתלים גמישים ומעניקים לך יכולת סירוק ועיצוב קלים ללא נזק לשיער.

התוצאה:
שיערך רך ונעים למגע, קל לסירוק ועיצוב תלתלים ומקרין ברק זוהר.


שמפו לסירוק קל

שמפו לסירוק קל

למגע מיידי של רכות שיער ללא קשרים ומלא ברק

נוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת עם טכנולוגיית פרוטאין משי המעניקה לשיערך לחות, הזנה ורכות יוצאי דופן. מועשר בוויטמינים E , C ו- קומפלקס B המחזקים את שיערך ושומרים על בריאותו. סיליקונים עדינים מונעים את השפעת הלחות מהאוויר, (FRIZZ) מחליקים ומונעים קשרים. לסירוק חלק וללא נזק לשיער.

התוצאה:
שיערך חלק וללא קשרים, קל לסירוק ועיצוב, רך ונעים למגע ומקרין ברק זוהר.