משלוח חינם על רכישות מעל 180 ש"ח *

הצטרפי לניוזלטר שלנו:

[mc4wp_form id="613204"]
עמוד הבית/מדיניות משלוחים קרליין

מדיניות משלוחים קרליין

משלוחים

טיפול בהזמנה
כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי,) הזמנות שנקלטו במערכת עד השעה 15 בצהריים יטופלו באותו יום עסקים, כל הזמנה שנקלטה במערכת לאחר השעה 15 בצהריים תטופל ביום העסקים העוקב. הזמנות שיקלטו בימים שישי או שבת יטופלו רק יום ראשון העוקב.

משלוח
משלוח עם שליח עד הבית / למקום העבודה – 25 ש"ח. בקנייה ב 180 ש"ח ומעלה משלוח עם שליח עד הבית / למקום העבודה – חינם! זמן מסירה עד 10 ימי עסקים (מיום העסקים בו טופלה ההזמנה) אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הינה לכלל יישובי ישראל.

לתשומת ליבך
המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה אתה יודע שתשהה במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך. קרליין אינה שולחת הזמנות מחוץ למדינת ישראל.

*הזמנות שיבוצעו באתר בתקופה של חגי תשרי , פסח  ובתקופות של ביצוע מכירות מיוחדות באתר וכן בתקופה של 7 ימים לאחר מכן,ישלחו ויסופקו לכתובת שמסר הלקוח עד 13-10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. לעניין זה "מכירות מיוחדות" כגון: ימי מכירות של shopping.ilיום הרווקים הסיני,   Black Friday וכיוצ"ב.

 

בשל מגבלות הסגר והוראות משרד הבריאות למספר מצומצם של עובדים בתקופה זו, זמני האספקה שלנו משתנים מדי יום וייתכנו עיכובים בהתאם לחברת המשלוחים שמבצעת את המשלוח

UP
Shopping Cart
0
מעבר לסרגל הכלים